Vítejte na stránkách Autoservisu Petr Rada s.r.o.

 

Dieselcentrum Autoservis Petr Rada s.r.o., nabízí nejkomplexnější služby v oblasti diagnostiky a opravy motorových vozidel se zaměřením na dieselové motory, jejich vstřikovací systémy a turbodmychadla. Jsme autorizovaní partneři výrobců těchto zařízení a plně vybaveni pro jejich opravy.

 

Svým zákazníkům můžeme nabídnout:

  • 1. Dlouholetou praxi v oboru

Problematikou vstřikovacích systému se zabýváme již od roku 1999. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností v tomto oboru.

  • 2. Odbornost

Naši mechanici se pravidelně zúčastňují školení na opravy vstřikovacích systémů, abychom udrželi krok s neustálou modernizací v tomto oboru. Jsme odborníky na opravy mechanických a elektronických dieselových systémů a vysokotlakých systémů BOSCH. Nabízíme vám profesionální řešení oprav a údržby běžných dieselových technologií.

  • 3. Špičkové vybavení

Každý rok jsou investovány nové prostředky do vybavení servisu. Disponujeme nejmodernější technologií firmy Hartridge CRI-PC a Hartridge AVM2-PC., kterými provádíme testování vstřikovačů a testování čerpadel. Autoservis Petr Rada s.r.o. patří k největším a nejlépe vybaveným diesel centrům v České Republice.

  • 4. Zastoupení značek

Prodej zboží značek BOSCH, Delphi, Denso, Varta, Midland a dalších. Většina zboží je skladem nebo po objednání do 24 hodin.

b_250_250_16777215_00_images_Certifikt_Bosch.JPGb_250_250_16777215_00_images_bo.jpg